Generalpen PVC Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ.

KURUCU VE ONURSAL BAŞKANIN MESAJI

1947 dönemi ve sonrasındaki serbest ekonomiye geçişin, ayrıca ticarette sağlanan kolaylıkların da etkisiyle ticaret hacmimiz günden güne gelişmeye başladı. Elmacı Pazarında şekerhan karşısında; hepsini evladım, kardeşim olarak gördüğüm çalışma arkadaşlarımla, en büyük sermayemiz; azim ve başarma ülküsü olan insanlar olarak gece gündüz demeden var gücümüzle çalıştık. Bu kadar çalışmanın mükafatı da büyümek ve gelişmek oldu.

Büyüdükçe kabımıza sığmaz olduk, farklı sektörler, farklı şehirler derken farklı ülkelerle ticari ilişkiler içerisine girdik.Yıllar önce başladığımız meşakkatli yolculuk, bugün farklı sektörlerde, daha fazla çalışan ve daha fazla paydaşlar ile birlikte günden güne gelişerek devam ediyor. İş yaşantımın başından beri bir tek şeyin altını ısrarla çizdim; dürüst ve güvenilir olmak. Herşey geri kazanılabilir, ancak anlık kazançlar uğruna bu iki ilkeden taviz verilirse geri dönüşü zor kayıplar yaşamak kaçınılmazdır

Elbette zor zamanlarımız da oldu. Zor zamanları da yine hep birlikte göğüsledik. Böylesi anlarda, tasarruf, kaynakların etkin ve verimli kullanılması, maliyetlerin düşürülmesi vb. her işletmenin olmazsa olmazları dır.

Ticari hayatımda umut, çalışma azmi ve ekip ruhu ile yoğrulan zor zamanlarımız her an, her koşulda yolumuza ışık olmuştur. Bugün birçok şirketi, sayısız çalışanı ile Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarından biri olan Generalpen Group, gelecekte de aynı ilkelerden taviz vermeksizin katma değer yaratmaya devam edecektir.

Sevgi ve Saygılarımla,

Mehmet Yasemin